Doučujeme malé i velké

Studijní centrum Basic, Praha 9 – Prosek

Pomáháme (nejen) dětem s učením

 • Pomůžeme s jakýmkoliv problémem
  Společně vyřešíme nesoustředěnost, nedostatek motivace, problémy se čtením, pravopisem, počítáním, ale i s domácími úkoly.
 • Naučíme, jak se správně učit
  Naši metodu stavíme na skutečném porozumění. Odhalíme konkrétní překážky při učení a děti i vás naučíme, jak je správně zvládat.
 • Každý student je jedinečný
  Chápeme individualitu každého studenta a podle toho postupujeme při řešení problému.

První konzultace zdarma

 • Objednejte se
  První informační schůzka je zdarma. Seznámíme se a řekneme si, jak vám můžeme pomoci.
 • Sestavíme plán na míru
  Chápeme, že každý z nás potřebuje jiný přístup a způsob motivace. Na základě první schůzky sestavíme doučovací plán na míru.
 • Vrhneme se na učení
  Průběžně budeme vyhodnocovat pokrok dítěte a podle toho můžeme i v průběhu upravit plán učení.

S čím pomůžeme

Vyřešíme problém s učením

Ať už jde o počítání nebo problém se soustředěním, vše společně zvládneme.

Doučíme, co je třeba

Pomůžeme s českým jazykem, matematikou, ale i dalšími předměty. To vše na míru, podle potřeb vašeho dítěte.

Vzděláváme

Pravidelně pořádáme kurzy a přednášky, na kterých se dozvíte tipy, jak zlepšit proces učení se.

Učíme i dospělé

Chodí k nám žáci základních škol, ale i středoškoláci a dospělí. Pomůžeme komukoliv.

Napište nám o konzultaci zdarma, kde probereme konkrétní možnosti a postupy přímo podle vašich potřeb.

Zavolat můžete na tel. 770 170 710, napsat e-mailem vedoucí studijního centra Sabině Brožové, Dis. na brozova@skolabasic.cz nebo vyplnit formulář níže.

Těšíme se na vás!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
doučování praha 9 studijní centrum basic

Reference žáků a rodičů

O Basicu jsem věděla již delší dobu. Když nám pak zrušili stávající doučování, řekla jsem si, že to zkusíme. Syna jsem musela nejdříve přesvědčit, protože cizí prostředí a cizí lidi nemá rád. Po první hodině veškeré obavy zmizely a on se na doučování dokonce těšil. Během pár týdnů jsem viděla obrovské pokroky, což se potvrdilo, když začal z češtiny nosit lepší známky. Jsme z BASICU – jak z prostředí, tak lektorek – všichni nadšeni. Syn se těší, až začne trénovat matematiku.
Maminka Václava
Basic je super. Naučil jsem se tu číst a psát. Jsou tu super učitelky a hodně mi to pomohlo ve škole a naučil jsem se správně učit doma. Doporučil bych to každému člověku s nižším průměrem ve škole. Fakt to pomáhá.
MichalStudent
Na doučování Basic jsem se hodně co naučil. Tohle doučování doporučuju!!! Jsou tam hodné učitelky a moc se mi tu líbilo.
DavidStudent
Adama jsem přihlásila na doučování kvůli přípravě na příjímací zkoušky na SŠ. Doučování bylo přínosné, oceňuji individuální přístup. Dokázali mu vše vysvětlit a ukázali jak to použít v testu. Na ZŠ se zlepšil hodně a dostal první jedničku za práci v hodině češtiny a má míň chyb v testu.
Maminka Adama
Chci poděkovat za úžasně milý přístup doučujících a za možnost zlepšit se v matematice. Než jsem přišla do Basicu, měla jsem s matematikou vážný problém. Na hodinách jsem byla demotivovaná a otrávená z učiva, kterému jsem nerozuměla. Na doučování v Basicu jsem se naučila lépe soustředit, být lépe namotivována a samozřejmě zvládat učivo a základy matematiky, které mi chyběly. Teď matematiku zvládám a chci všem doučujícím moc poděkovat!
AnnaStudentka
Moc se mi to líbilo. Nejvíc mě bavila Nikča. Naučila jsem se spoustu věcí. Třeba pády, vyjmenovaná slova, prostě všechno na co si vzpomenu. Budu se těšit až tam zase přijdu.
DomčaStudentka

Naši lektoři

Jsme součástí mezinárodní sítě vzdělávacích organizací Applied Scholastics, pracující se specializovanou vzdělávací metodou L. Rona Hubbarda. Studijní problémy zvládáme díky skutečnému porozumění jejich příčiny.

Přiznám se, že na BASIC jsem narazila náhodou. Zaujala mě studijní metoda, kterou se zde vyučuje. Byla jsem naprosto nadšená, protože jsem konečně mohla začít dělat práci, která mě naplňuje. Je pravdou, že jsem si už od malička hrála na učitelku, ale nikdy mě nenapadlo, že se na tuto cestu opravdu vydám. Není krásnější pocit než to, že díky studijnímu centru mohu pomoci dětem s pochopením učiva a jde na nich vidět, že jsou šťastnější, vzdělanější, sebevědomější a učení je baví. Pokaždé s dětmi prožívám radost z každého úspěchu, kterého dosáhnou. Jsem hrdá na to, že mohu pomáhat dětem, protože v nich je naše budoucnost.
Sabina Brožová, Dis.Lektorka a vedoucí studijního centra
Jsem milý, usměvavý člověk, který má rád svou práci, cestování, přírodu a vaření. Ve volném čase chodím na dlouhé procházky nebo čtu knížky. Přestože jsem si svou budoucí práci představovala trochu jinak, jsem neskutečně vděčná, že jsem narazila na BASIC a začala tu pracovat. Díky letní brigádě, kdy jsem dělala animátorku a byla neustále obklopena dětmi, jsem si uvědomila, že mě práce s nimi baví a chtěla bych s nimi pracovat i nadále. Sama vím, že škola není vždy procházkou růžovým sadem a občas je potřeba, aby pomohl někdo jiný. Líbí se mi, jak se v BASICu vyučuje. Děti se vzdělávají a zároveň si hrají. Je dobře, když učení děti baví a nevnímají to jako noční můru.
Lucie Zdenka KňourkováLektorka studijního centra
Jsem člověk veselý, optimistický, přátelský a trpělivý. Mám ráda tanec, sport, umění a zábavu. Vystudovala jsem grafický design, a i když mě umění a grafika baví, až práce s dětmi se stala tím pravým. Jako lektorka tance mám zkušenosti v práci s dětmi, jak se skupinou, tak jednotlivci a hledala jsem, kde tyto zkušenosti mohu dále uplatnit a rozvíjet. Byla jsem šťastná, když jsem narazila na BASIC. Jako člověku, který v dětství neměl rád učení a nebyl studijní typ, je mi teď ctí, že mohu další generaci se stejnými problémy pomoci a dát jim účinné rady a tipy jak na to, které mě samotné pomohly mnohé pochopit. Je k nezaplacení sledovat, jak se mění postoj studentů k učení. A nejen k učení. Najednou už nic není nemožné.
Nikola MoravcováLektorka studijního centra
Miluju děti, tanec, cestování a všechno čokoládové a sladké. Už v 1. třídě jsem měla jasnou představu o tom, čím chci být. Paní učitelkou! Denně jsem doučovala své plyšové žáky a děsně mě to bavilo. Ale jak jsem tak vyrůstala, zavedlo mě to úplně jinam. Zkusila jsem si různá povolání a všude mi něco chybělo. Ta práce mi nedávala smysl. Když jsem si pak na svůj dětský sen vzpomněla, přišel mi do cesty Basic. Zamilovala jsem se do celé metody vyučování. Najednou jsem zjistila, že dělám práci, která mi konečně smysl. Že můžu dětem ukázat, že UČENÍ je vážně hrou, jak řekl Ámos. Pomoct jim najít touhu vzdělávat se a věřit si. Pomoct jim být v životě šťastní, úspěšní a spokojení. A to mi dává opravdu velký smysl. Protože čím více takových lidí bude, svět se bude stávat tím nejkrásnějším pro ŽIVOT.
Žaneta RumlováLektorka studijního centra
Každý máme svůj cíl. Já jsem si svůj vybral to, že se pokusím zlepšit svět skrze generaci, která tu bude po mně, a tedy nechá kus mě. Tento cíl jsem si vytyčil již brzy. Díky své škole a praxi mezi dětmi jsem zjistil, že podmínky nejsou takové, jaké bych chtěl pro svou práci. Proto jsem si vybral Basic. Viděl jsem potenciál, možnosti a hlavně lásku k dětem, kterou jim sám chci dát.
Matěj BradáčLektor studijního centra
Mám ráda bouldering, gymnastiku, atletiku v celku všechny sporty. Miluji dobré jídlo, ráda ochutnávám různé kuchyně, které jsou čímkoliv zajímavé či proslavené. Vystudovala jsem střední školu obor filmová a televizní tvorba, bohužel mi to nedalo to, co jsem očekávala. Při hledání práce jsem měla jasno chtěla jsem, aby mě práce bavila a zároveň, abych věděla, že 100% pomáhám lidem. Najednou jsem narazila na Basic a věděla jsem, že to je ta práce, kterou chci dělat. Ve škole to pro mě nebyla procházka růžovým sadem, ale Basic mi ukázal, že každý může být úspěšný.
Lenka JurováLektorka studijního centra
Již na základní škole jsem se rozhodla, že chci učit. Vnímala jsem rozdíly v přístupu jednotlivých učitelů a to, jaký vliv to mělo na vztah dětí k danému předmětu i vzdělávání. A i když moje životní cesta pak nějakou dobu vedla jiným směrem, nakonec jsem se vrátila ke svému původnímu záměru a začala pracovat v studijním centru, kde jsem se naučila funkční metodu, jak učit. Mým hlavním účelem je kromě pomoci studentům s konkrétním problémem ve studiu taky způsobit, že si najdou svůj vlastní důvod, proč studovat a jak jim to v životě pomůže. A taky jim ukázat, že učení může být i hra a dobrodružství. Sama se ráda vzdělávám a mým cílem je studentům nejenom pomoct s konkrétním učivem, ale taky je naučit, jak se učit tak, aby dokázali získané vědomosti použít v běžném životě, protože pokud porozumíme, jak věci fungují, zlepšuje to naše přežití. A mou hlavní odměnou je ten okamžik, když se (nejenom) v dětským očích změní nepochopení na porozumění.
Tatiana StruhárováLektorka studijního centra

Cena doučování

Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu.

Napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na 770 170 710, rádi vám sdělíme konkrétní částku na základě vašich potřeb.

Kontakt a nezávazná přihláška

Nebo využijte kontaktní formulář:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Naše pobočky

Adresa Studijního centra Basic Praha

Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9

Další pobočky po celé ČR

Zobrazit pobočky