Letní příměstské tábory pro všechny děti od 6–13 let Více informací

Doučujeme malé i velké

Studijní centrum Basic, Praha 9 – Prosek

Pomáháme (nejen) dětem s učením

Jsme součástí mezinárodní sítě vzdělávacích organizací Applied Scholastics, pracující se specializovanou vzdělávací metodou L. Rona Hubbarda. Studijní problémy zvládáme díky skutečnému porozumění jejich příčiny.

 • Pomůžeme s jakýmkoliv problémem
  Společně vyřešíme nesoustředěnost, nedostatek motivace, problémy se čtením, pravopisem, počítáním, ale i s domácími úkoly.
 • Naučíme, jak se správně učit
  Naši metodu stavíme na skutečném porozumění. Odhalíme konkrétní překážky při učení a děti i vás naučíme, jak je správně zvládat.
 • Každý student je jedinečný
  Chápeme individualitu každého studenta a podle toho postupujeme při řešení problému.

S čím pomůžeme

Vyřešíme problém s učením

Ať už jde o počítání nebo problém se soustředěním, vše společně zvládneme.

Doučíme, co je třeba

Pomůžeme s českým jazykem, matematikou, ale i dalšími předměty. To vše na míru, podle potřeb vašeho dítěte.

Vzděláváme

Pravidelně pořádáme kurzy a přednášky, na kterých se dozvíte tipy, jak zlepšit proces učení se.

Učíme i dospělé

Chodí k nám žáci základních škol, ale i středoškoláci a dospělí. Pomůžeme komukoliv.

První konzultace zdarma

 • 1
  Objednejte se
  První informační schůzka je zdarma. Seznámíme se a řekneme si, jak vám můžeme pomoci.
 • 2
  Sestavíme plán na míru
  Chápeme, že každý z nás potřebuje jiný přístup a způsob motivace. Na základě první schůzky sestavíme doučovací plán na míru.
 • 3
  Vrhneme se na učení
  Průběžně budeme vyhodnocovat pokrok dítěte a podle toho můžeme i v průběhu upravit plán učení.

Reference žáků a rodičů

O Basicu jsem věděla již delší dobu. Když nám pak zrušili stávající doučování, řekla jsem si, že to zkusíme. Syna jsem musela nejdříve přesvědčit, protože cizí prostředí a cizí lidi nemá rád. Po první hodině veškeré obavy zmizely a on se na doučování dokonce těšil. Během pár týdnů jsem viděla obrovské pokroky, což se potvrdilo, když začal z češtiny nosit lepší známky. Jsme z BASICU – jak z prostředí, tak lektorek – všichni nadšeni. Syn se těší, až začne trénovat matematiku.
Maminka Václava
Basic je super. Naučil jsem se tu číst a psát. Jsou tu super učitelky a hodně mi to pomohlo ve škole a naučil jsem se správně učit doma. Doporučil bych to každému člověku s nižším průměrem ve škole. Fakt to pomáhá.
MichalStudent
Na doučování Basic jsem se hodně co naučil. Tohle doučování doporučuju!!! Jsou tam hodné učitelky a moc se mi tu líbilo.
DavidStudent
Adama jsem přihlásila na doučování kvůli přípravě na příjímací zkoušky na SŠ. Doučování bylo přínosné, oceňuji individuální přístup. Dokázali mu vše vysvětlit a ukázali jak to použít v testu. Na ZŠ se zlepšil hodně a dostal první jedničku za práci v hodině češtiny a má míň chyb v testu.
Maminka Adama
Chci poděkovat za úžasně milý přístup doučujících a za možnost zlepšit se v matematice. Než jsem přišla do Basicu, měla jsem s matematikou vážný problém. Na hodinách jsem byla demotivovaná a otrávená z učiva, kterému jsem nerozuměla. Na doučování v Basicu jsem se naučila lépe soustředit, být lépe namotivována a samozřejmě zvládat učivo a základy matematiky, které mi chyběly. Teď matematiku zvládám a chci všem doučujícím moc poděkovat!
AnnaStudentka
Moc se mi to líbilo. Nejvíc mě bavila Nikča. Naučila jsem se spoustu věcí. Třeba pády, vyjmenovaná slova, prostě všechno na co si vzpomenu. Budu se těšit až tam zase přijdu.
DomčaStudentka

Potkejme se osobně!

Zajímá vás více informací o možnostech doučování? Moc rádi vás přivítáme přímo u nás! Setká se s vámi vedoucí a lektorka studijního centra Lucie Zdenka Kňourková.

Lucie Zdenka Kňourková

vedoucí a lektorka studijního centra
Jsem Basicu vděčná za všechno, co mi nabízí. Ať už to je vlastní seberealizace nebo vůbec možnost pracovat s dětmi. Jsem ráda, že jim můžu předávat své znalosti a ukázat jim, že i škola může být krásným místem, kam se těší. Je pro mě velmi důležitý vztah mezi studentem a učitelem. Děti by měly vědět, že mohou učitelům důvěřovat a že se na ně mohou spolehnout. Na druhou stranu by učitel měl děti vždy vyslechnout, pokusit se jim porozumět a následně jim pomoci, pokud je to v jeho silách. A přesně tohle v naší škole najde každé dítě.

Jak probíhá první setkání ve Studijním centru

Přemýšlíte o doučování v našem Studijním centru? Přečtěte si, jak probíhá první schůzka.

Cena doučování

Studijní program připravujeme na míru potřebám dětí a studentů. A protože potřeby každého z nás jsou jiné, stejně tak se liší i cena a délka každého doučovacího programu.

Napište nám přes kontaktní formulář nebo zavolejte na 770 170 710, rádi vám sdělíme konkrétní částku na základě vašich potřeb.

Kontakt

Napište nám o konzultaci zdarma, kde probereme konkrétní možnosti a postupy přímo podle vašich potřeb.

Zavolat můžete na tel. 770 170 710, napsat e-mailem vedoucí studijního centra Lucii Zdence Kňourkové na knourkova@skolabasic.cz nebo vyplnit formulář níže.

Těšíme se na vás!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Naše pobočky

Adresa Studijního centra Basic Praha

Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9

Další pobočky po celé ČR

Zobrazit pobočky